در اين چند سال هميشه ايرانسل سر زبون ها بوده است و هميشه با بسته اي بسيار عالي اش توانسته که  بسيار محبوب شود ميان مردم و هر روز هم بسيار محبوبيت اش ميان مردم بالا برود. در اين چند وقت که به خاطر طراحي  لوگو بار ديگر به سر زبان افتادن و مردم به خاطر لوگوي نامناسب اين شرکت بسيار ناراحت بودند و درخواست عوض کردن لوگوي شرکت شدند . در عيد هم که ايرانسل با دادن عيدي باعث خوشحالي مشترکانش شد. حال ايرانسل که در ميان مردم بسيار محبوب است و بسيار در تلاش که بهترين اپراتور بين مردم شود. در اين چند سال ايرانسل جز اولين شرکت هايي بود که براي راحتي کار برانش براي خريد اينترنت و شارژ اپليکيشن طراحي کرد که اين کار باعث راحت تر شدن کار براي مردم شد و يک سود بزرگ نسبت به شرکت هاي ديگر بود و اين باعث جذب بيش تر مشترکانش بوده و بسيار تاثير گذار بود  و خيلي به نفع ايرانسل بود

در اين سالها يکي از مهمترين و بروز ترين خدمات ايرانسل، امکان انجام بسياري از درخواست ها و سرويس هاي اين اپراتور به صورت غير حضوري مي باشد که اين خدمت در راستاي رفاه حال مشترکين صورت پذيرفته و ايرانسل تلاش کرده تا با ايجاد فرصت براي کاربران به آنها امکان پرداخت قبض و تهيه شارژ بدون حضور در مراکز خريد و فروش خدمات ايرانسل را بدهد.

"اپليکيشن ايرانسل من" که در ابتدا با هدف حذف قبوض براي مشترکين دائمي و امکان شارژ سريع و آسان سيم کارت هاي اعتباري ايرانسل طراحي و عرضه گرديده بود، با گذشت زمان توسعه و گسترش بسياري پيدا کرد و هم اکنون نسخه هاي تحت وب اندرويد و ios اين اپليکيشن، از قابليت هاي فوق العاده و بي نظيري برخوردار است که تقريبا مشترکين را از انجام بسياري از امور به صورت حضوري بي نياز مي سازد.

امکانات اپليکيشن ايرانسل من

اپليکيشن ايرانسل من در اصل ميانبري است براي دسترسي آسانتر و سريعتر به خدمات متنوع ايرانسل که مشترکين دائمي و اعتباري اين اپراتور مي توانند به صورت 24 ساعته از آن بهره مند شوند. در صفحه اصلي اين اپليکيشن امکان مشاهده اعتبار سيم کارت هاي اعتباري و مقدار کارکرد سيم کارت هاي دائمي مشترک مشخص شده است. حتي ايرانسل براي مشترکيني که از چند سيم کارت ايرانسل برخودارند، اين فرصت را فراهم کرده تا در اين صفحه به راحتي همه خطوط را مشاهده و مديريت نمايند.

البته امکانات اين اپليکيشن به پرداخت قبض و امکان شارژ اضطراري براي مشترکين اعتباري محدود نشده و در اين اپليکيشن سرويس ها و خدمات زيادي در اختيار مشترکين سيم کارت هاي اعتباري و دائمي ايرانسل قرار مي گيرد که در ادامه به آن اشاره مي کنيم:

بسته مکالمه: 

گزارشي کامل از بسته هاي خريداري شده براي مشترک به نمايش در خواهد آمد.

بسته پيامک:

گزارشي از بسته هاي خريداري شده پيامک براي مشترک وجود داشته که در آن تعداد پيامک هاي مصرف شده کاملا مشهود بوده و تعداد پيامک هاي باقيمانده نيز مشخص شده است.

بسته هاي اينترنتي:

در اين بخش گزارشي جامع از ميزان مصرف، حجم باقي مانده، تاريخ خريد و تاريخ انقضاي بسته هاي خريداري شده مشترک قابل مشاهده است.

خدمات :

زيرگروه بخش خدمات "اپليکشن ايرانسل من" به شرح ذيل مي باشد:

خدمات ارزش افزوده: کليه خدمات پيامکي ( پيشخوان و ويترين ) که ايرانسل مجاز به دريافت هزينه بابت ارائه آنها مي باشد، در اين قسمت آمده و مشترک مي تواند بنا به درخواست عضو آنها گردد. خدماتي مانند : اشتراک اپليکيشن ها و آهنگ پيشواز

خدمات پيشخوان : در اين بخش مشترک مي تواند به جاي خريد رومه کاغذي، از سرويس رومه همراه استفاده کند و خلاصه اي از آخرين تحولات سياسي، اجتماعي، اقتصادي، ورزشي، بين المللي و . را بر روي گوشي هوشمند و تبلت خود بخواند.

مديريت پيامک هاي تبليغاتي: در اين بخش مشترک مي تواند در خصوص فعال و غير فعال سازي پيامک هاي تبليغاتي تصميم بگيرد و درخواست خود را بدون پرداخت هيچ گونه وجهي ثبت کرده و اپراتور نيز دقيقا مطابق درخواست مشترک عمل مي نمايد.

سرويس هاي فعال من: مشترک مي تواند در اين بخش تمامي خدمات ارزش افزوده اي که در آن عضو مي باشد را مشاهده نموده و در صورت تمايل نسبت به لغو آنها اقدام نمايد.

جزئيات قبض من :

اين بخش که مخصوص مشترکين سيم کارت هاي دائمي ايرانسل مي باشد، جزئيات کاملي از قبض پرداخت نشده را به نمايش مي گذارد که شامل سه بخش: بدهي ( طلب پيشين)، کارکرد دوره جاري و ميزان مصرف مجاز مي شود. بعلاوه؛ در اين بخش گزينه پرداخت سريع کارکرد دوره جاري و تغيير سقف مجاز مصرف نيز تعبيه شده که مشترک در صورت تمايل مي تواند از آن بهره مند گردد.

علاوه براين براي پرداخت قبض خط دائمي، در بخش صورتحساب گزينه هاي زير موجود مي باشد:

شارژ مخدوش: امکان بازيابي کارت شارژ در اين قسمت وجود دارد.

از طريق کارت شارژ: امکان افزايش موجودي حساب با وارد کردن کد 16 رقمي کارت هاي شارژ ايرانسل

پرداخت صورتحساب: امکان پرداخت کارکرد دوره با استفاده از يکي از کارت هاي شتاب بانکي

شارژ مجدد براي مشترکين اعتباري:

در اين بخش مشترکين اعتباري ايرانسل مي توانند از سه طريق شارژ مخدوش، کارت شارژ و شارژ مستقيم ( شارژ آنلاين، شارژ شگفت انگيز و شارژ به مبلغ دلخواه) حساب کاربري خود را شارژ کنند.

سرويس هاي ويژه:

بخش هيجان انگيز اين اپليکيشن از سرويس هاي ويژه اي به شرح ذيل بهره مند است :

اسنپ: امکان دسترسي سريع به اپليکيشن اسنپ براي سفارش تاکسي

سوپر مارکت: امکان دسترسي به اسنپ مارکت براي سفارش کالاهاي مورد نياز و خوراکي هاي مختلف

سفارش غذا: امکان دسترسي به فهرستي از رستوران هاي موجود در اطراف کاربر براي سفارش غذا

تلويزيون: امکان تماشاي برنامه هاي مختلف شبکه هاي تلويزيون ملي

خريد بسته :

اين بخش مربوط به خريد بسته هاي حجمي اينترنت با محدوديت زماني مي باشد که شامل گزينه هاي زير مي باشد:

صفحه اصلي: کليه بسته هاي اينترنت که داراي محدوديت زماني مي باشند، با ميزان حجم مصرفي در اين بخش ديده مي شود.

بسته هاي اختصاصي: بسته هايي که شامل حجم اينترنت، مکالمه، ارسال پيامک و گزينه هاي ويژه از سرويس همکار با ايرانسل مانند چارخونه، گپ و . است را در اين بخش خواهيد ديد که در صورت تمايل مي توانيد علاوه بر خريد بسته هاي اينترنت، مکالمه و پيامک از بسته هاي ويژه نيز استفاده کنيد.

چند کاربره: در اين سرويس هيجان انگيز، کاربر مي تواند با خريد يک بسته آن را ميان اعضاي خانواده، دوستان و همکاران به اشتراک بگذارد.

رومينگ : امکان خريد بسته هاي رومينگ

پيشنهاد براي شما: در اين بخش با توجه به کارکردهاي قبلي کاربر، بسته هاي تشويقي و متناسب با نياز مشترک به او پيشنهاد مي شود که مي تواند شامل بسته هاي اينترنتي، مکالمه و پيامک و يا پيشنهاد هاي داغ ايرانسلي باشد.

خدمات ايرانسل من :

در صفحه اصلي اپليکيشن در انتهاي صفحه خدمات مختلفي براي مشترکين سيم کارت هاي اعتباري و دائمي وجود دارد که خدمات مخصوص کاربران اعتباري شامل خريد مودم، خريد بسته هاي افزايشي، تبديل رايگان خط به 4G ، مشاهده ريز کارکرد، حساب چند کاربره، شارژ براي ديگران و دعوت دوستان مي باشد.

خدمات مخصوص سيم کارت دائمي ايرانسل نيز شامل : خريد مودم، خريد بسته هاي افزايشي، تبديل رايگان خط به 4G ، مشاهده صورتحساب، حساب چند کاربره، شارژ براي ديگران و دعوت از دوستان مي باشد.

بخش تاريخچه اپليکيشن ايرانسل من:

در اين بخش، کاربر مي تواند به استفاده خود از موارد مختلف اپليکيشن ايرانسل من در ايام گذشته دسترسي پيدا کند که شامل تاريخچه بسته هاي افزايشي، تغيير طرح تعرفه، شارژ مجدد، شارژ آنلاين، جزئيات کارکرد دو روز آخر، سرويس بيمه و بسته هاي اينترنت هديه داده شده، مي باشد.

تبديل سيم کارت اعتباري به دائمي:

با توجه به اين که مزاياي تبديل سيم کارت هاي اعتباري به دائمي بسيار متنوع و عالي هستند، در اپليکيشن ايرانسل من در منوي سمت راست در بخش خدمات، امکان تبديل سيم کارت اعتباري ايرانسل به دائمي براي مشترکين اعتباري وجود دارد که در آن همه مراحل کاملا به صورت غير حضوري و بدون نياز به حضور در مراکز خدمات ايرانسل صورت مي پذيرد.

امکانات ديگر

در اپليکيشن ايرانسل من امکانات ديگري مانند انتخاب پس زمينه فوتبالي براي اپليکيشن ايرانسل من و استفاده از اثر انگشت و رمز ورود نيز براي کاربر وجود دارد. علاوه بر اين در بخش خدمات؛ سرويس هايي مانند: "سامانه هواداري ( امکان هواداري از باشگاه مورد علاقه با پرداخت روزانه 2،000 ريال) سرويس بيمه، آهنگ پيشواز، پيام پيشواز، کارت ويزيت ( امکان برخورداري از پيام خاص هنگام تماس با مشترک ايرانسلي)، تست سرعت، کد دستوري و سرويس هاي فعال من" نيز براي مشترک وجود دارد.

در حال حاضر امکان استفاده از اپليکيشن ايرانسل من براي کليه کاربران گوشي هاي هوشمند اندرويد و ios وجود داشته و مشترکين ايرانسل مي توانند در صورت تمايل اين اپليکيشن را دانلود نموده و با انتخاب گزينه Install آن را بر روي دستگاه خود نصب کرده و از خدمات بي نظير آن بهره مند گردند.

براي فعال سازي يا ورود به اين اپليکيشن نيز، ابتدا کاربر بايد در صفحه اي که ارجاع داده مي شود، شماره خط ايرانسل خود را وارد نموده و يکي از روش هاي پيشنهادي احراز هويت را انتخاب کند که ساده ترين آن ارسال کد يکبار مصرف به گوشي هوشمند مي باشد. سپس با کپي رمز ارسالي در فيلد مشخص شده در صفحه اصلي و انتخاب دکمه ورود، وارد برنامه ايرانسل من شده و امکان مديريت سيم کارت ها و ساير خدمات دريافتي ايرانسل را براي خود فراهم کند.

منبع : سايت خريد و فروش سيم کارت رندباز

پگاسوس، اپليکيشن جاسوس اسرائيلي

رونمايي محصولات جديد اپل در رويداد سپتامبر

شرح آيفون 13 و 13 ميني از زبان اپل

درخشش دوباره اپل در دنياي برترين ها

اپليکيشن ايرانسل من و کاربردهاي شگفت انگيزش

مفهوم پيام هاي صوتي و صفحه نمايش تلفن هاي همراه چيست ؟

نفوذ بيش از 166 درصدي تلفن هاي همراه در کشور

مي ,ايرانسل ,بسته ,اپليکيشن ,کارت ,شارژ ,در اين ,بسته هاي ,سيم کارت ,ايرانسل من ,مي باشد ,براي مشترکين اعتباري ,افزايشي، تبديل رايگان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

لوله بازکنی,رفع گرفتگی لوله newas marketing6 roobika Barbara's receptions خرید شارژ ایرانسل | خرید شارژ همراه اول | خرید شارژ رایتل آرام دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مهدی ربانی راهنمای خرید موبایل مطالب اینترنتی
دزدگ